test

Łomża
Parafia św. Brunona


Gdzie miłość wzajemna i dobroć,
tam znajdziesz Boga żywego.

Ogłoszenia Parafialne Parafii św. Brunona w Łomży

1. Dziś po Mszy Św. o godz. 18.00 – Męski Różaniec – zapraszamy mężczyzn do wspólnej modlitwy.

2. Od następnej niedzieli na czas wakacji znosimy Mszę św. o godz. 20.00 oraz w związku ze zniesieniem limitów znosimy Mszę Św. o godz. 15.00,  czyli od następnej niedzieli odprawiane będą Msze Św. o godz. 7.00, 9.00, 11.00, 13.00, o 16.00 na cmentarzu i o godz. 18.00. 
Przypominamy, że została odwołana dyspensa od uczestnictwa w niedzielnej 
Mszy Świętej.   
Pozostawiamy transmisję on-line Mszy Św. z górnego kościoła. W dolnym kościele będzie można nadal uczestniczyć  w niedziele w transmitowanej Mszy Św., Komunia Św.  będzie rozdzielana również w dolnym kościele. 
Spowiedź tylko w górnym kościele.

3.  W piątek zakończenie roku szkolnego. Zapraszamy wszystkie dzieci uczęszczające do szkoły w przyszłą niedziele  o godz. 13.00  na Mszę Świętą, by podziękować Panu Bogu za zakończony rok i prosić o Błogosławieństwo na rozpoczynające się wakacje.

4. Parafia nasza organizuje półkolonie dla dzieci, które odbywać się będą w naszej parafii w dniach od 5 do 10 lipca, zapisy i więcej informacji u ks. Andrzeja.

5. Są jeszcze wolne miejsca na rekolekcje dla młodzieży, które są organizowane przez  naszą parafię w Ptakach k. Nowogrodu w dniach 26. czerwca – 2. lipca. 
Zapisy i więcej informacji u ks. Sebastiana.

6. W czwartek 24. czerwca przypada uroczystość Narodzenia św. Jana Chrzciciela. Msze Św. o godz. 7.00 i 18.00.

7.  W przyszłą niedzielę, po Mszy Św. o godz. 18.00 – adoracja Najświętszego Sakramentu prowadzona przez grupę „Adoremus”.

8. Dziś przed kościołem odbywa się zbiórka do puszek na KUL oraz cele edukacyjne diecezji. Bóg zapłać za każdą ofiarę złożoną na ten cel.