Nowe Kupiski
Parafia pw. św. Jadwigi Śląskiej


Gdzie miłość wzajemna i dobroć,
tam znajdziesz Boga żywego.

Parafia pw. św. Jadwigi Śląskiej w Nowych Kupiskach

Słowo Ewangelii

Czytaj całość

Jubileuszowe Misje Święte

W tym roku nasza Parafia p.w. Św. Jadwigi Śląskiej obchodzi 25 lecie powstania,

z tej racji w dniach

od 8 października do 15 października 2017 roku

odbędą się Jubileuszowe Misje Święte,

które poprowadzą Ojcowie Redemptoryści.

Misje zakończą się uroczystościami 25 lecia Parafii

w dniu 15 października 2017 roku.

Główna Msza św. o godz. 12.00.

Już dzisiaj proszę o modlitwę w intencji misji i zapraszam do udziału.

Ks. Piotr

 
Modlitwa o łaski misyjne

MODLITWA O ŁASKI MISYJNE

Boże, Stworzycielu nieba i ziemi, Ojcze Jezusa i nasz Ojcze. Prosimy Cię o błogosławieństwo dla Misji Świętych. Niech ten czas będzie dla wszystkich mieszkańców naszej parafii darem łaski i miłosierdzia.

Panie, Jezu Chryste, pełnio czasu i Królu wieków. Otwórz nasze umysły na Twoje Słowo, które do nas kierujesz, abyśmy potrafili wprowadzać je w nasze codzienne życie. Pomóż nam być świadkami Twojej miłości i przebaczenia dla tych, wśród których żyjemy.

Duchu Święty, odnów cały świat i oblicze naszej parafii. Spraw, abyśmy byli prawdziwą wspólnotą Kościoła, mieli jedno serce i jednego ducha. Niech ten czas stanie się łaską powrotu do miłości Ojca, który nieustannie czeka na swe dzieci.

Maryjo - Pani Fatimska - módl się za nami

św. Jadwigo Śląska - Patronko nasza - módl się za nami.

Amen.

 
Ogłoszenia Duszpasterskie

XX Niedziela Zwykła Rok A 20.08.2017 roku

  1. W dniu dzisiejszym ofiary składane na tacę przeznaczone są na potrzeby Nuncjatury Apostolskiej.
  2. W sobotę Uroczystość Najświętszej Maryi Panny Częstochowskiej. Msza św. połączona z odnowieniem Ślubów Jasnogórskich Narodu o godz. 7.00. 3.
  3. W następny piątek 1 września przypada 78 rocznica wybuchu II Wojny Światowej. Szczególnie w naszych modlitwach pamiętajmy o tych którzy oddali życie w obronie naszej Ojczyzny oraz prośmy Boga o pokój na świecie. Jest to również pierwszy piątek miesiąca, przypominam, że dzieci które w tym roku przyjęły Pierwszą Komunię Świętą rozpoczynają od września obchodzenie 9 pierwszych piątków miesiąca.
  4. W poniedziałek 4 września rozpoczęcie roku szkolnego i katechetycznego. O godz. 8.00 zapraszam wszystkich nauczycieli, wychowawców, pracowników szkoły, rodziców i uczniów na Mszę św. rozpoczynającą nowy rok szkolny. Po Mszy św. o godz. 9.00  w szkole uroczyste rozpoczęcie nowego roku szkolnego.
  5. 10 września na wszystkich Mszach Św. będziemy dziękowali Panu Bogu za tegoroczne plony. W tym dniu odbywają się coroczne dożynki diecezjalne, w tym roku odbędą się w Kolnie.
  6. W tym tygodniu przez cały tydzień Msza św. będzie o godz. 7.00, po południu Mszy św. nie będzie.